
30/8/263:00 μ.μ.
Ραπίντ Βιέννης
Στουρμ Γκρατς
Ραπίντ Βιέννης
2.25
X
3.60
Στουρμ Γκρατς
2.87
Ραπίντ Βιέννης
2.25
X
3.60
Στουρμ Γκρατς
2.87
Ναι
1.52
Όχι
2.35
Ναι
1.52
Όχι
2.35
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.02
Under 0,5
14.50
1,5
Over 1,5
1.18
Under 1,5
4.50
2,5
Over 2,5
1.58
Under 2,5
2.20
3,5
Over 3,5
2.45
Under 3,5
1.49
4,5
Over 4,5
4.40
Under 4,5
1.18
5,5
Over 5,5
8.50
Under 5,5
1.06
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.25
Under 0,5
3.60
1,5
Over 1,5
2.20
Under 1,5
1.58
2,5
Over 2,5
4.80
Under 2,5
1.15
3,5
Over 3,5
12.00
Under 3,5
1.03
Ραπίντ Βιέννης / Ραπίντ Βιέννης
3.50
Ραπίντ Βιέννης / Ισοπαλία
12.50
Ραπίντ Βιέννης / Στουρμ Γκρατς
26.00
Ισοπαλία / Ραπίντ Βιέννης
6.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.25
Ισοπαλία / Στουρμ Γκρατς
7.50
Ραπίντ Βιέννης / Ραπίντ Βιέννης
3.50
Ραπίντ Βιέννης / Ισοπαλία
12.50
Ραπίντ Βιέννης / Στουρμ Γκρατς
26.00
Ισοπαλία / Ραπίντ Βιέννης
6.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.25
Ισοπαλία / Στουρμ Γκρατς
7.50
Στουρμ Γκρατς / Ραπίντ Βιέννης
21.00
Στουρμ Γκρατς / Ισοπαλία
12.50
Στουρμ Γκρατς / Στουρμ Γκρατς
4.60
Εμφάνιση περισσότερων
Ραπίντ Βιέννης (-1)
3.90
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (-1)
4.10
Στουρμ Γκρατς (1)
1.61
Ραπίντ Βιέννης (-1)
3.90
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (-1)
4.10
Στουρμ Γκρατς (1)
1.61
Ραπίντ Βιέννης (-2)
8.00
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (-2)
6.25
Στουρμ Γκρατς (2)
1.22
Ραπίντ Βιέννης (-2)
8.00
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (-2)
6.25
Στουρμ Γκρατς (2)
1.22
Ραπίντ Βιέννης νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.75
Στουρμ Γκρατς νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
4.60
Ραπίντ Βιέννης νίκη και Στουρμ Γκρατς κανένα γκολ
4.33
Στουρμ Γκρατς νίκη και Ραπίντ Βιέννης κανένα γκολ
5.50
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
14.50
Ραπίντ Βιέννης νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.75
Στουρμ Γκρατς νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
4.60
Ραπίντ Βιέννης νίκη και Στουρμ Γκρατς κανένα γκολ
4.33
Στουρμ Γκρατς νίκη και Ραπίντ Βιέννης κανένα γκολ
5.50
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
14.50
Ναι και over 2,5 γκολ
1.85
Όχι και over 2,5 γκολ
8.25
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.50
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.00
Ναι και over 2,5 γκολ
1.85
Όχι και over 2,5 γκολ
8.25
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.50
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.00
Ραπίντ Βιέννης ή Χ
1.39
X ή Στουρμ Γκρατς
1.61
Ραπίντ Βιέννης ή Στουρμ Γκρατς
1.27
Ραπίντ Βιέννης ή Χ
1.39
X ή Στουρμ Γκρατς
1.61
Ραπίντ Βιέννης ή Στουρμ Γκρατς
1.27
Ραπίντ Βιέννης
1.78
Κανένα Γκολ
14.50
Στουρμ Γκρατς
2.10
Ραπίντ Βιέννης
1.78
Κανένα Γκολ
14.50
Στουρμ Γκρατς
2.10
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.18
Under 0,5
4.40
1,5
Over 1,5
1.88
Under 1,5
1.80
2,5
Over 2,5
3.80
Under 2,5
1.22
3,5
Over 3,5
8.75
Under 3,5
1.055
1
Χ
2
1:0
10.00
0:0
16.00
0:1
11.50
2:0
12.50
1:1
7.00
0:2
15.50
2:1
9.00
2:2
10.50
1:2
10.50
3:0
19.00
3:3
34.00
0:3
26.00
3:1
15.00
4:4
101.00
1:3
18.50
Εμφάνιση περισσότερων
Ραπίντ Βιέννης
1.82
X
1.83
Στουρμ Γκρατς
2.20
Ραπίντ Βιέννης
1.82
X
1.83
Στουρμ Γκρατς
2.20
Ραπίντ Βιέννης (1)
1.39
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (1)
4.75
Στουρμ Γκρατς (-1)
5.50
Ραπίντ Βιέννης (1)
1.39
Χάντικαπ X - Ραπίντ Βιέννης (1)
4.75
Στουρμ Γκρατς (-1)
5.50
Ναι
2.20
Όχι
1.57
Ναι
2.20
Όχι
1.57
Ραπίντ Βιέννης
1.65
Στουρμ Γκρατς
2.10
Ραπίντ Βιέννης
1.65
Στουρμ Γκρατς
2.10
Όλα τα στοιχ.
126