Χώρες Α-Ω
Σήμερα3:00 μ.μ.
Σεντ Ετιέν
Βενέτσια
Σεντ Ετιέν
2.80
X
3.50
Βενέτσια
2.10
Σεντ Ετιέν
2.80
X
3.50
Βενέτσια
2.10
Ναι
1.49
Όχι
2.45
Ναι
1.49
Όχι
2.45
OverUnder
2,5
Over 2,5
1.53
Under 2,5
2.30
3,5
Over 3,5
2.30
Under 3,5
1.53
4,5
Over 4,5
4.00
Under 4,5
1.21
Σεντ Ετιέν / Σεντ Ετιέν
4.60
Σεντ Ετιέν / Ισοπαλία
12.50
Σεντ Ετιέν / Βενέτσια
21.00
Ισοπαλία / Σεντ Ετιέν
7.75
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.50
Ισοπαλία / Βενέτσια
6.25
Σεντ Ετιέν / Σεντ Ετιέν
4.60
Σεντ Ετιέν / Ισοπαλία
12.50
Σεντ Ετιέν / Βενέτσια
21.00
Ισοπαλία / Σεντ Ετιέν
7.75
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.50
Ισοπαλία / Βενέτσια
6.25
Βενέτσια / Σεντ Ετιέν
26.00
Βενέτσια / Ισοπαλία
12.50
Βενέτσια / Βενέτσια
3.30
Εμφάνιση περισσότερων
Σεντ Ετιέν ή Χ
1.65
X ή Βενέτσια
1.38
Σεντ Ετιέν ή Βενέτσια
1.26
Σεντ Ετιέν ή Χ
1.65
X ή Βενέτσια
1.38
Σεντ Ετιέν ή Βενέτσια
1.26
Σεντ Ετιέν
2.10
Κανένα Γκολ
15.50
Βενέτσια
1.77
Σεντ Ετιέν
2.10
Κανένα Γκολ
15.50
Βενέτσια
1.77
1
Χ
2
1:0
12.50
0:0
17.00
0:1
10.50
2:0
16.50
1:1
7.25
0:2
12.50
2:1
10.50
2:2
10.50
1:2
9.00
3:0
29.00
3:3
31.00
0:3
19.00
3:1
19.00
4:4
91.00
1:3
14.50
Εμφάνιση περισσότερων
Όλα τα στοιχ.
15
Media
  • Τελευταίοι 5
  • H2H
Σεντ Ετιέν
I
26/05
Η
29/05
Η
18/07
Η
22/07
Ν
29/07
Βενέτσια
Ν
27/07
Ν
23/07
Ν
19/07
Ν
08/05
I
01/05
Μετάβαση στο Κέντρο Στατιστικής
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο