Χώρες Α-Ω
Αύριο8:00 π.μ.
Τσετάτεα Σουκεάβα
Κονκόρντια Τσιάνα
Τσετάτεα Σουκεάβα
3.10
X
3.20
Κονκόρντια Τσιάνα
2.05
Τσετάτεα Σουκεάβα
3.10
X
3.20
Κονκόρντια Τσιάνα
2.05
Ναι
1.77
Όχι
1.93
Ναι
1.77
Όχι
1.93
OverUnder
1,5
Over 1,5
1.30
Under 1,5
3.20
2,5
Over 2,5
1.95
Under 2,5
1.75
3,5
Over 3,5
3.40
Under 3,5
1.27
Τσετάτεα Σουκεάβα / Τσετάτεα Σουκεάβα
5.50
Τσετάτεα Σουκεάβα / Ισοπαλία
13.50
Τσετάτεα Σουκεάβα / Κονκόρντια Τσιάνα
26.00
Ισοπαλία / Τσετάτεα Σουκεάβα
7.75
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.25
Ισοπαλία / Κονκόρντια Τσιάνα
5.50
Τσετάτεα Σουκεάβα / Τσετάτεα Σουκεάβα
5.50
Τσετάτεα Σουκεάβα / Ισοπαλία
13.50
Τσετάτεα Σουκεάβα / Κονκόρντια Τσιάνα
26.00
Ισοπαλία / Τσετάτεα Σουκεάβα
7.75
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.25
Ισοπαλία / Κονκόρντια Τσιάνα
5.50
Κονκόρντια Τσιάνα / Τσετάτεα Σουκεάβα
31.00
Κονκόρντια Τσιάνα / Ισοπαλία
13.50
Κονκόρντια Τσιάνα / Κονκόρντια Τσιάνα
3.40
Εμφάνιση περισσότερων
Τσετάτεα Σουκεάβα ή Χ
1.68
X ή Κονκόρντια Τσιάνα
1.32
Τσετάτεα Σουκεάβα ή Κονκόρντια Τσιάνα
1.30
Τσετάτεα Σουκεάβα ή Χ
1.68
X ή Κονκόρντια Τσιάνα
1.32
Τσετάτεα Σουκεάβα ή Κονκόρντια Τσιάνα
1.30
Τσετάτεα Σουκεάβα
2.25
Κανένα Γκολ
9.75
Κονκόρντια Τσιάνα
1.77
Τσετάτεα Σουκεάβα
2.25
Κανένα Γκολ
9.75
Κονκόρντια Τσιάνα
1.77
1
Χ
2
1:0
9.25
0:0
10.50
0:1
7.50
2:0
15.50
1:1
6.25
0:2
10.00
2:1
11.00
2:2
13.50
1:2
8.75
3:0
34.00
3:3
51.00
0:3
17.50
3:1
26.00
4:4
176.00
1:3
16.00
Εμφάνιση περισσότερων
Όλα τα στοιχ.
15
Media
  • Τελευταίοι 5
  • H2H
  • Βαθμ. Πίνακας
Τσετάτεα Σουκεάβα
Ν
24/04
Ν
02/05
Ν
08/05
Ν
15/05
Ν
23/05
Κονκόρντια Τσιάνα
I
08/07
I
09/05
Η
02/05
Ν
25/04
Ν
18/04
Μετάβαση στο Κέντρο Στατιστικής
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο