Χώρες Α-Ω
Σήμερα11:15 μ.μ.
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
2.20
X
3.20
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
2.80
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
2.20
X
3.20
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
2.80
Ναι
1.73
Όχι
1.95
Ναι
1.73
Όχι
1.95
OverUnder
1,5
Over 1,5
1.29
Under 1,5
3.30
2,5
Over 2,5
1.93
Under 2,5
1.75
3,5
Over 3,5
3.30
Under 3,5
1.28
OverUnder
6,5
Over 6,5
1.22
Under 6,5
3.90
7,5
Over 7,5
1.42
Under 7,5
2.65
8,5
Over 8,5
1.75
Under 8,5
1.95
9,5
Over 9,5
2.25
Under 9,5
1.55
10,5
Over 10,5
3.10
Under 10,5
1.32
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο ή Χ
1.37
X ή Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
1.60
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο ή Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
1.30
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο ή Χ
1.37
X ή Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
1.60
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο ή Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
1.30
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
1.80
Κανένα Γκολ
10.50
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
2.15
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
1.80
Κανένα Γκολ
10.50
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
2.15
1
Χ
2
1:0
7.50
0:0
11.50
0:1
9.00
2:0
11.00
1:1
6.00
0:2
14.00
2:1
9.50
2:2
13.00
1:2
10.50
3:0
19.00
3:3
46.00
0:3
29.00
3:1
17.00
4:4
151.00
1:3
23.00
Εμφάνιση περισσότερων
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
3.60
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Ισοπαλία
13.00
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
29.00
Ισοπαλία / Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
6.00
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.50
Ισοπαλία / Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
7.25
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
3.60
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Ισοπαλία
13.00
Πενιαρόλ Μοντεβιδέο / Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
29.00
Ισοπαλία / Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
6.00
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.50
Ισοπαλία / Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
7.25
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε / Πενιαρόλ Μοντεβιδέο
29.00
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε / Ισοπαλία
13.00
Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε / Μοντεβιδέο Σίτι Τόρκε
4.80
Εμφάνιση περισσότερων
Όλα τα στοιχ.
22
Media
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο