
Αύριο1:10 π.μ.
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο

Μούριελ, Λουίς - Σκόρερ οποιαδήποτε στιγμή
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια - Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
Ήταν2.10

Ναι - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια γκολ και στα 2 ημίχρονα
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια - Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
Ήταν2.80
Slide 1 of 1
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.88
X
3.40
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
3.70
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.88
X
3.40
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
3.70
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια ή Χ
1.25
X ή Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
1.83
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια ή Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
1.29
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια ή Χ
1.25
X ή Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
1.83
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια ή Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
1.29
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.62
Κανένα Γκολ
11.00
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.45
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.62
Κανένα Γκολ
11.00
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.45
Οποτεδήποτε Πρώτο Τελευταίο
Μούριελ, Λουίς
Μούριελ, Λουίς
2.10
Μούριελ, Λουίς
4.20
Μούριελ, Λουίς
4.33
Paiva, Guillermo
Paiva, Guillermo
3.10
Paiva, Guillermo
6.50
Paiva, Guillermo
7.00
Τεοφίλο Γκουτιέρες
Τεοφίλο Γκουτιέρες
3.20
Τεοφίλο Γκουτιέρες
6.75
Τεοφίλο Γκουτιέρες
7.25
Άντονι Βάσκες
Άντονι Βάσκες
3.30
Άντονι Βάσκες
7.75
Άντονι Βάσκες
7.25
Κρίστιαν Μπάριος
Κρίστιαν Μπάριος
4.33
Κρίστιαν Μπάριος
9.25
Κρίστιαν Μπάριος
9.75
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.42
Under 0,5
2.65
1,5
Over 1,5
3.00
Under 1,5
1.33
2,5
Over 2,5
8.25
Under 2,5
1.06
3,5
Over 3,5
23.00
Under 3,5
1.001
OverUnder
7,5
Over 7,5
1.25
Under 7,5
3.40
8,5
Over 8,5
1.47
Under 8,5
2.40
9,5
Over 9,5
1.82
Under 9,5
1.83
10,5
Over 10,5
2.35
Under 10,5
1.50
11,5
Over 11,5
3.10
Under 11,5
1.29
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.63
X
1.82
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.80
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.63
X
1.82
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.80
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-2)
6.75
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-2)
5.50
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (2)
1.28
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-2)
6.75
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-2)
5.50
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (2)
1.28
Ναι
2.60
Όχι
1.43
Ναι
2.60
Όχι
1.43
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.39
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.75
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
1.39
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
2.75
Εμφάνιση περισσότερων
Ναι
1.71
Όχι
2.00
Ναι
1.71
Όχι
2.00
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.035
Under 0,5
11.00
1,5
Over 1,5
1.25
Under 1,5
3.60
2,5
Over 2,5
1.82
Under 2,5
1.87
3,5
Over 3,5
3.00
Under 3,5
1.33
4,5
Over 4,5
5.75
Under 4,5
1.11
5,5
Over 5,5
12.00
Under 5,5
1.03
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.17
Under 0,5
4.50
1,5
Over 1,5
1.90
Under 1,5
1.78
2,5
Over 2,5
3.80
Under 2,5
1.23
3,5
Over 3,5
8.75
Under 3,5
1.06
1
Χ
2
1:0
7.50
0:0
12.00
0:1
11.50
2:0
9.25
1:1
6.25
0:2
19.00
2:1
8.50
2:2
13.00
1:2
12.00
3:0
15.50
3:3
46.00
0:3
36.00
3:1
14.50
4:4
126.00
1:3
29.00
Εμφάνιση περισσότερων
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
2.87
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Ισοπαλία
13.50
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
34.00
Ισοπαλία / Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
5.50
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.50
Ισοπαλία / Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
9.25
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
2.87
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Ισοπαλία
13.50
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια / Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
34.00
Ισοπαλία / Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
5.50
Ισοπαλία/Ισοπαλία
5.50
Ισοπαλία / Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
9.25
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο / Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια
26.00
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο / Ισοπαλία
13.50
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο / Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο
6.25
Εμφάνιση περισσότερων
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-1)
3.30
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-1)
3.60
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (1)
1.83
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-1)
3.30
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (-1)
3.60
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (1)
1.83
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (1)
1.25
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (1)
5.50
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (-1)
8.25
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (1)
1.25
Χάντικαπ X - Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια (1)
5.50
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο (-1)
8.25
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.80
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
6.75
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια νίκη και Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο κανένα γκολ
3.20
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο νίκη και Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια κανένα γκολ
6.50
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.20
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
11.00
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.80
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
6.75
Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια νίκη και Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο κανένα γκολ
3.20
Άγκιλας Ντοράντας Ριονέγκρο νίκη και Τζούνιορ ντε Μπαρρανκίγια κανένα γκολ
6.50
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.20
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
11.00
Ναι και over 2,5 γκολ
2.20
Όχι και over 2,5 γκολ
7.75
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.00
Όχι και Under 2,5 Γκολ
2.50
Ναι και over 2,5 γκολ
2.20
Όχι και over 2,5 γκολ
7.75
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.00
Όχι και Under 2,5 Γκολ
2.50
Όλα τα στοιχ.
139